11 Şubat 2013 Pazartesi

Nets Josh Smits için devrede

Önümüzdeki yaz kontratı bitecek olan Josh Smith, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda maximum kontrat istediğinin sinyallerini vermişti, ancak Hawks cephesi Smith'e maximum kontrat vermeye sıcak bakmadığı için artık Smith için Atlanta macerasının sonu gelmiş gibi gözüküyor.
Hawks, Smith'i zaten gözden çıkardığı için acilen takas etmek gibi bir düşüncesi yok, çünkü yaz aylarında salary cap'lerinde neredeyse 2 maximum kontratlık yer açılacak ve istedikleri oyuncuyu alabilirler zaten 4 ay sonra kontratı bitecek olan Smith için hangi kim çok önemli parçalarını verir oda muamma.
Ancak playoff öncesi kadrosunu güçlendirmek isteyen Brooklyn Nets bu konuda biraz istekli görünüyor. Nets'in nasıl bir teklif sunacağı henüz bilinmezken takas dönemi bitmeden bu isteklerini gerçekleştirebilmek için her yolu deneyecekleri konuşulanlar aradında.
Smith bu sezon Hawks forması ile çıktığı 46 maçın tamamında ilk 5'de sahaya çıkarak ortalama 36 dakika süre almış ve 17 sayı, 8.5 ribaund, 4 asist gibi istatislikler tutturmuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder