11 Şubat 2013 Pazartesi

Reddick gidici

Bu sezon Howard'ı yolladıktan sonra yeniden yapılanmaya giden Orlando Magic, bu takas döneminde kapısı en çok çalınan takımların belkide başında geliyor.
Önümüzdeki yaz serbest kalacak olan ve bu sezon belkide kariyerinin en formda zamanlarını geçiren J.J.Reddick'i artık takas etmeyi kabul eden ve gelecek en iyi teklifi bekleyen Magic'in kapısını son olarak Chicago çaldı.
Rose'un yokluğunda belkide tüm beklentileri aşarak doğu konferansında 4. sıraya yerleşen Bulls, All-Star arasından sonra Rose'un da dönmesiyle beraber playoffa iddaa'lı bir şekilde girmek istiyor.
Performansından memnun olunmayan Rip Hamilton'ı gözden çıkaran Bulls, Reddick'i takas ederek dış atış sıkıntısınıda çözmek istiyor.
Bilindiği gibi Bulls 2010 yılında da Reddick'e sözleşme önermiş fakat Magic bu teklifi karşılayında oyuncu Orlando da kalmıştı.
Reddick'i takas etmek isteyen bir diğer takım ise Indiana Pacers.
Bu sezon oldukca iyi bir performans göstererek doğu konferansında zirveye oynayan Pacers da takas dönemi bitmeden bir hamle yaparak playoff'lara biraz daha güçlü girmek istiyor.
Takas döneminin bitmesine 10 gün kala söylentiler her geçen gün biraz daha fazla artarken, bir çok takımın daha istediği Reddick'in takımda kalmasına artık imkansız gözüyle bakılıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder